@ Graphiken AB Headquarters

Adelgatan 5, 211 22 Malmö, SWEDEN

Växel (040) 608 41 10   Email: info@graphiken.se

@Graphiken_Banner

LENA HERMANSSONVD och Creative Director (040) 608 41 13  Lena@graphiken.se

AMMIE ANDERSSON, Grafisk Designer och Fotograf (040) 608 41 14  Ammie@graphiken.se

För prisförfrågningar kontakta Susanne eller Lasse:

SUSANNE LINDBERG, Projektledare (040) 608 41 12

Susanne@graphiken.se

LASSE HULTÉN, Projektledare (040) 608 41 11

Lasse@graphiken.se

JAN-INGE HULTÉN, Pre-Press och bildbehandling (040) 608 41 15

Jan-Inge@graphiken.se

MAGNUS STRAND, Tryck och efterbehandling (040) 608 41 16

Magnus@graphiken.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Customer Service: ELLIE     Lageransvarig: KLICKA

ÖPPETTIDER: Måndag – Fredag 8.00 – 16.30

Lunchstängt mellan 12 – 13

HELGDAGAR 2018 (Kontoret är stängt):

• JULSTÄNGT – Stänger 12:oo Fredagen den 21 Dec och öppnar igen Onsdagen den 2 januari, 2019.